سرخط خبرها:
رئیس هیات بازرسی انتخابات استان سمنان:
مقدمه‌های حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای در حال تدارک است
رئیس هیات بازرسی انتخابات استان سمنان گفت: مقدمه‌های حضور شور مردم استان سمنان در پای صندوق‌های رای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند در حال تدارک است
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، منوچهر فخری روز سه‌شنبه در نشست کمیته بازرسی و نظارت بر انتخابات استان در دفتر معاونت عمرانی استانداری سمنان افزود: مردم ایران اسلامی همواره در رویدادهای مهم سیاسی و انتخابات با حضور منسجم و پرشور در پای صندوق‌های رای، ارادت خود را به نظام جمهوری اسلامی نشان دادند.
وی خاطر نشان کرد: کارگزاران نظام جمهوری اسلامی و اعضای ستاد انتخابات و مسئولان مربوط با تمام توان و با حفظ امانتداری برای حُسن انتخابات سالم و پرشور در دوم اسفند تلاش خواهند کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان اضافه کرد: ستاد انتخابات استان امانتداران واقعی برای برگزاری پرشور انتخابات خواهند بود.
فخری گفت: هیات بازرسی انتخابات در استان سمنان براساس شاخص‌ها از هیات‌های موفق در کشور است که تاکنون رویه‌های اصولی و قانونی را به خوبی اجرا کرده است.
رئیس هیات بازرسی انتخابات استان سمنان گفت: حوزه‌های شهرستانی هیات بازرسی و نظارت بر روند انتخابات در استان سمنان با تمام تلاش وظایف خود را انجام می‌دهد و هماهنگی خوبی بین مسئولان در روند برگزاری انتخابات در استان وجود دارد.
تاریخ:
1398/11/01
تعداد بازدید:
488
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal