سرخط خبرها:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان:
روند تبیین مصادیق تخلف‌های انتخاباتی در فضای مجازی گسترش یابد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: روند تبیین مصادیق تخلف‌های انتخاباتی در فضای مجازی در آستانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گسترش یابد
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، حبیب الله خجسته‌پور روز یکشنبه در نشست شورای اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان در سالن غدیر استانداری افزود: تخلف در انتخابات چه در فضای مجازی و واقعی فرقی ندارد و در هر حالت، رویدادهای با ماهیت تخلف،‌ باید کنترل و طبق قانون با آن برخورد شود.
وی خاطر نشان کرد: فرد متخلف در فضای مجازی در بعضی موارد قابل شناسایی نیست که این امر باعث مشکلاتی می‌شود‌.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: باید رویه اصولی برای جلوگیری از تخلف‌های احتمالی در فضای مجازی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد توجه قرار گیرد و آگاهی بخشی از مصادیق تخلف‌ها در فضای مجازی در کنار شور انتخاباتی مورد توجه باشد.
خجسته‌پور اضافه کرد: لازم است رسانه‌ها ، افکار عمومی ، نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و طرفدارانشان با ساز و کارهای مشخص از مسایل مربوط به تخلف‌های فضای مجازی آگاهی داشته باشند‌.
وی گفت: در ارتباط با فضای مجازی در آستانه انتخابات که چه اقداماتی مورد رسیدگی قرار گرفته است ، چه نوع تخلف‌هایی مصداق دارد، تاکنون با چند فرد برخورد شده است و توقع‌ها و مسایل قانونی از سوی روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها بحث شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: کمیته فضای مجازی به عنوان زیرمجموعه کمیته شورای اطلاع رسانی در دستور کار است که با هم‌اندیشی برای تشکیل این کمیته تلاش می‌شود.
وی اضافه کرد: هدف و برنامه‌های متنوعی با تشکیل این کمیته در دستور کار است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان تصریح کرد: دبیرخانه شورای اطلاع رسانی استان در ارتباط با نحوه ساز و کار کمیته فضای مجازی، دستورالعمل و یا پیش نویس دستورالعمل را تهیه کند‌.
وی خاطر نشان کرد: عنوان کمیته، اعضای و اهداف تشکیل این کمیته در پیش نویس مربوط بیان شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی نشست خبری در ارتباط بیان دستاوردهای دولت تدبیر و امید و نظام جمهوری اسلامی در حوزه کاری خودشان تا آغاز دهه مبارک فجر را برگزار کنند.
خجسته پور تصریح کرد: نشست خبری استاندار محترم سمنان به منظور تبیین دستاوردهای دولت و نظام‌جمهوری اسلامی در دستور کار است.
وی افزود: عملکرد فعالان فضای مجازی استان با توجه به رهیافت های قانونی در آستانه انتخابات مطلوب است و این روند با عملکرد حرفه ای این فعالان ادامه یابد.
تاریخ:
1398/10/30
تعداد بازدید:
538
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal