سرخط خبرها:
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان :
سامَد، سامانه تسهیل کننده ارتباط مردم با مسئولین است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: سامانه سامد " 111" ، کانال ارتباطی تسهیل کننده ارتباط مردم با مسئولین استان است.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان؛ خجسته پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان روز دوشنبه در حاشیه حضور در سامانه سامد و ارتباط مستقیم تلفنی با مردم استان، گفت: سامانه سامد یک فضای روحی و روانی مطلوب در بین مردم ایجاد کرده است که مردم می توانند بسیار راحت مسائل، مطالب، مشکلات، انتقادات و حتی پیشنهادات خود را بدون واسطه با مدیران استان در میان بگذارند.
وی با بیان اینکه در سامانه سامد نیاز ها، مشکلات، کمبودها و درخواست های آحاد مختلف مردم بیان می شود، این مهم را کاری سخت و دشوار دانست و افزود: حتی اگر بتوانیم یک مشکل از امورات مردم عزیز را از این طریق مرتفع کنیم، قطعا و یقینا دارای اجر و ثواب الهی بوده و به یادگار باقی خواهد ماند.
وی با بیان اینکه کار سامد نیاز دارد تا کارشناسان این حوزه با صبر و متانت به مشکلات و موارد مراجعین و تماس گیرندگان، گوش داده و این ‌موارد را تا حصول نتیجه پیگیری کنند، اذعان داشت: سالروز راه اندازی سامد، سامانه ارتباطی مردم با دولت را گرامی می داریم و این روز را به شما بزرگواران تبریک می گویم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان همچنین در ادامه به حضور در سامانه سامد و ارتباط مستقیم تلفنی با مردم استان و پاسخگویی به سوالات و درخواست های آنها و شنیدن نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات این عزیزان اشاره داشت و گفت: امروز بالغ بر 20 تماس تلفنی از مردم استان در زمان ‌مشخص شده برقرار شد که عموما مطالبات عمومی بود و این ‌نشان از افزایش سطح آگاهی و دغدغه مندی مردم شریف و عزیز نسبت به مسائل استان دارد.
تاریخ:
1398/10/30
تعداد بازدید:
542
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal