سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان:
طرح‌های عمرانی در استان سمنان با پیوست فرهنگی اجرا شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: طرح‌های عمرانی و اقتصادی در مناطق روستایی و شهری استان سمنان با تلاش مسئولان مربوط با پیوست‌های فرهنگی اجرا شود
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، منوچهر فخری روز شنبه در گردهمایی شهرداران استان سمنان در سالن جلسات شهرداری‌ دامغان افزود: برگزاری نشست‌هایی از این دست نتیجه‌های زیادی خواهد داشت و به نوعی کارگاه‌های آموزشی و عملی برای توسعه عمرانی در شهرهای استان خواهد بود.
وی با بیان اینکه، استفاده از اوراق تسویه در دستور کار شهرداران استان قرار گیرد، ادامه داد: اقدام‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری در شهر دامغان انجام شده است و باید شهرداران دیگر شهرهای استان برای توسعه این بخش اقدام کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان تصریح کرد: شاخص‌های مهم و اصولی جذب سرمایه‌گذار از سوی شهرداری‌های استان پیگیری شود و شهرداران برای اجرای طرح‌های عمرانی در استان سمنان خطرپذیر باشند .
فخری تصریح کرد: خط قرمز در بخش شهری در استان سمنان باغ‌ها و فضای سبز است و باید با رویه‌های اصولی امکان‌های سرمایه‌گذاری فراهم شود.
وی خاطر نشان کرد: حلقه مفقوده در توسعه شهری استان سمنان استفاده از بخش خصوصی است و تمامی شهرهای استان مستعد جذاب سرمایه گذار هستند که با نگاه ویژه به بخش خصوصی برای اجرای طرح‌های عمرانی شهری در استان تلاش شود.
وی ادامه داد: 10 تا 15 درصد از اعتبارهای شهرداری‌ها در بخش فرهنگی هزینه شود و طرح‌های عمرانی در استان سمنان با پیوست عمرانی اجرا شود.
وی اضافه کرد: دهه مبارک فجر در سال جاری با سال‌های دیگر متفاوت است و باید این آیین معنوی با تلاش دستگاه‌های اجرایی به ویژه شهرداری در استان به خوبی اجرایی شود.
فخری افزود: مردم ایران در روزهای گذشته برای پشتیبانی از آرمان‌های انقلاب اسلامی به واسطه اتفاق رویداد مختلف سنگ تمام گذاشتند و بنابرین آیین بزرگداشت دهه مبارک فجر امسال باید به شایستگی مردم عزیزمان برگزار شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان تصریح کرد: شهرداران در مسایل تبلیغی انتخابات مجلس شورای اسلامی ورود نکنند و براساس قانون، شهرداران حق حمایت از نامزدهای انتخاباتی را ندارند.
تاریخ:
1398/10/29
تعداد بازدید:
302
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal