سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان:
مقدمه‌های پذیرایی از مسافران نوروزی در استان سمنان فراهم شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: مقدمه‌های پذیرایی از مسافران نوروزی و جذب گردشگر با شناسایی و رفع مشکلات زیرساختی در استان سمنان فراهم شود
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، منوچهر فخری روز شنبه در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر (ویژه نوروز 99) در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: ستاد دایمی سفرهای نوروزی در استان سمنان راه‌اندازی شود.
وی خاطر نشان کرد: تمدن فرهنگی و ظرفیت‌های قابل توجه گردشگری در استان سمنان وجود دارد که این منابع نیازمند معرفی است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان اضافه کرد: سالانه افزون بر 20 میلیون مسافر از محورهای ارتباطی استان سمنان عبور می‌کنند که باید با هدف جذب گردشگر از این ظرفیت نهایت بهره را برد.
فخری تصریح کرد: پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در بخش گردشگری در ورودی شهرهای استان راه اندازی شود و اطلاع‌رسانی در روزهای نوروز 99 با استفاده از فناوری‌های نو باشد.
وی ادامه داد: شهرداری‌ها، زمینه‌های برگزاری جشن دهه مبارک فجر و تعطیلات نوروزی 99 را در استان سمنان فراهم کنند.
وی گفت: شهرداری‌ها پیشانی و نقش غیرقابل انکار در اجرای طرح‌های گردشکری در استان سمنان دارند و برنامه‌های شهرداری‌ها در نوروز 99 به عنوان شاخص عملکرد لحاظ می‌شود‌.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان افزود: برنامه‌ریزی‌ها باید برای تبدیل استان سمنان از معبر به مقصد گردشگری هدفمند باشد و تحقق این شعار نباید به گونه‌ای باشد که استان وظایفی که به عنوان معبر گردشگری دارد، فراموش شود.
فخری خاطر نشان کرد: توجه به معبر در کنار شعار تبدیل استان سمنان از معبر به مقصد گردشگری به یک میزان مورد توجه دستگاه های اجرایی مربوط قرار گیرد.
تاریخ:
1398/10/28
تعداد بازدید:
316
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal