بخشداری مرکزی مهدیشهر
ENGLISH
منشور اخلاقي

منشور اخلاقي كاركنان بخشداري مركزي مهديشهر

بخشداري مركزي مهديشهر به عنوان يكي از بازوهاي اعمال سياست هاي دولت تدبير و اميد بمنظور انجام بهينه ماموريت هاي ذاتي خود كه همانا حفظ نظم و امنيت و تثبيت سياست داخلي دولت مي باشد از اصول ذيل پيروي مي نمايد:

· 1- التزام به اخلاق اسلامي

· 2-وظيفه شناسي

· 3- مردم مداري

· 4- قانون محوري

* كاركنان بخشداري مركزي مهديشهر در تمامي سطوح با الگو قراردادن سيره و روش پيشوايان دين، خود را ملتزم به رعايت كليه شئونات اسلامي مي دانند.

* كاركنان بخشداري مركزي مهديشهر در تمامي سطوح با آگاهي از فلسفه و آرمان هاي منيع انقلاب اسلامي تمام توان خود را در فعليت بخشيدن به اين اهداف بكار مي بندند.

* كاركنان بخشداري مركزي مهديشهر در تمامي سطوح با دراك حساسيت وظايف محوله از تمامي توان و امكانات موجود در راستاي انجام مطلوب وظايف خود بهره جسته و در اين راه از خداوند متعال ياري مي جويند.

* كاركنان بخشداري مركزي مهديشهر با آگاهي از تاثير نحوه انجام وظايف بر عملكرد كلي دستگاه هيچگونه كم كاري و تسامح را نپذيرفته و در جهت انجام بهتر وظايف به پرورش توانايي ها و دانش خود مي پردازند و كلام امام علي (ع) را مبني بر عدم تساوي دو روز مسلمان سرمشق خود قرار مي دهند .

* كاركنان بخشداري مركزي مهديشهر در تمامي سطوح خود را موظف به رعايت نظم و انظباط دانسته و وظايف خود را با اتكاء به اصل مديريتي "همواره راه بهتري براي انجام دادن كارها وجود دارد " انجام مي دهند.

* كاركنان بخشداري مركزي مهديشهر با اعتقاد به اينكه مردم، حاكمان اصلي حكومت ها هستند، تمامي امكانات خود را به منظور ارائه خدمات مطلوب و پاسخگوئي به نيازهاي مردم بسيج نموده و در مواجهه با ارباب رجوع اصل اخلاقي "خرد در بينش، مدارا در روش و كرامت در منش " را به كار مي بندند و خشنودي خداوند را در خشنود نمودن خلق خدا جستجو مي كنند.

* كاركنان بخشداري مركزي مهديشهر همواره آمادگي دارند تا راهنمايي هاي لازم، بهنگام و دقيق را به ارباب رجوع ارائه نمايند و آنان را از حقوق خود آگاه ساخته و امور آنان را در سريعترين زمان ممكن انجام دهند.

* كاركنان بخشداري مركزي مهديشهر در كليه سطوح، در چارچوب قوانين و مقررات رفتار نموده و از هر نوع عدول از قوانين پرهيز نموده و با كليه اشكال تخلف برخورد مي نمايند و در اين راه از فريضه امر به معروف و نهي از منكر پيروي مي نمايند.

روابط عمومي بخشداري مركزي فرمانداري شهرستان مهديشهر

1395/09/24
آدرس پستي: مهديشهر - ميدان شهدا - بخشداري مركزي مهديشهر - كدپستي: 3561935484 - تلفن: 33629050 - دورنگار: 33629050  ايميل:bkmahdishahr@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به بخشداری مرکزی مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal